Cena od Chci nakupovat v € Cena doNejkrásnější čtverhranné hodinky... TAG Heuer Monaco. Jak název kolekce napovídá, jedná se o hodinky inspirovány motosportem. Voděodolný čtverec byl průkopníkem švýcarské hodinařiny.  Často se tradiční barevné zpracování číselníku hodinek Monaco promění v retro design, nebo dojde ke změnám kalibr strojku, který zajistí netradiční postavení chronografu. Díky těmto proměnám je Monaco nestárnoucí a oslovuje stále více zájemců o tradiční hodinářské umění.

Proč si pořídit hodinky TAG Heuer Monaco? Pokud máte rádi netradiční tvary a tíhnete ke krásné historii švýcarských značek, je pro Vás Monaco to pravé. Monaco je velmi populární především v tradiční kombinaci s modrým číselníkem, bílým chronografem a modrým koženým řemínkem z aligátora. Kolekce hodinek TAG Heuer Monaco nabízí ale také spoustu dalších zajímavých kombinací a nových kalibrů, Monaco V4, Monaco 24, Monaco LS.

Hlavním ambasadorem TAG Heuer Monaco je jak jinak než Steeve McQueen, který nosil své „Monaca"na zápěstí ve filmu Le Mans.