15 položek celkem

Casio G-Shock Master of G

Mistrovský řada kultovních G-Shock oblíbená mezi profesionálními jednotkami po celém světě. Modely pro letce, potápěče, vojáky, pobřežní hlídky, záchranáře a všechny, kteří potřebují 100% spolehlivost, extrémní odolnost a nejmodernější technologické vychytávky. Řada Casio Masters of G je připravena na ty nejdrsnější podmínky. Teď je jen na vás, zda se chcete pohybovat na souši, ve vodě nebo létat v oblacích. A co jednotlivé modely nabízejí? Mimo jiné zvýšenou odolnost vůči odstředivé síle i nárazům z velké výšky, karbonové chrániče, solární napájení, hloubkoměr, synchronizace s radiovým signálem i smartphonem nebo indikace ponoru i vynoření. Pro extrémní podmínky, nejdrsnější povolání a milovníky opravdového adrenalinu.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Casio G-Shock Master of G. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Casio Master of G dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.