Garmin Marq

36 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Na cestě k vítězství

Garmin Marq vás přenesou na jeden z 250 světových závodních okruhů. Užijte si rychlou jízdu, nechte vystoupat adrenalin a posouvejte vlastní limity. Kromě závodní aplikace, lyžařských a golfových map a spousty dalších multisportovních funkcí splňují tyto luxusní smart hodinky požadavky těch nejnáročnějších závodníků – na trati i  v životě. Vyberete si model na řemínku z italské kůže Vaccheta, leštěného titanu nebo dáte přednost silikonu? Ať už bude vaše výzva jakákoli, Garmin Marq snadno zvládnou jakékoli nároky. Od startovní čáry po cílovou rovinku.

Rozumíme času i vám

Vážně. Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte. Jsme tu my. Vše s vámi probereme a vybreme ty právé hodinky Garmin Marq. Přesně pro vás. Tak, aby vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem tak zbytečně nespěchejte. Poraďte se s námi. Ať už si nejste jisti designem, nebo technickými parametry, pomůžeme vám. Po telefonu, e-mailu nebo přímo u nás na prodejně.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Garmin tak dostanete v dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.