Festina ve filmu s Gerardem Butlerem

Na zápěstí Gerarda Butlera, v jeho novém filmu Greenland, uvidíte charismatické Festiny. Nechceme spoilerovat, ale elegantní chronograf z kolekce Festina Prestige sehraje důležitou roli v novém akčním filmu ambasadora značky Festina Gerarda Butlera – Greenland, který bude v české distribuci uveden pod názvem Poslední úkryt od 15. října 2020.

Katastrofický titul Greenland v režii Rica Romana Waugha je dalším z filmů, který přenesl hodinky Festina na velká plátna kin celého světa, tentokrát je uvidíme na zápěstí Gerarda Butlera v úžasném příběhu. Film vypráví příběh rodiny, která se snaží přežít dopad úlomků komety na Zemi, který má s největší pravděpodobností způsobit zánik lidstva. John Garrity (Gerard Butler), jeho žena Allison a jejich syn Nathan se vydávají na nebezpečnou cestu jediné naději na záchranu. Když se nastavený odpočet na chronografu Festina z kolekce Prestige blíží k nule, neuvěřitelná cesta vrcholí letem k poslednímu možnému útočišti, bunkrům na Greenlandu.

Festina Chronograph byl dokonale integrován do skriptu na zápěstí talentovaného Butlera, který je používá po celou stopáž filmu. Díky četným detailním záběrům jsou hodinky Festina v mnoha částech filmu velmi dobře rozpoznatelné. Navíc jednotlivé sekvence příběhu spojují všestrannost hodinek Festina s Butlerovou postavou, a to i v těch nejnáročnějších situacích.

Díky tomuto partnerství posiluje a upevňuje Festina své vztahy s Gerardem Butlerem. Jeho mezinárodní renomé, profesionalita a talent, spolu s úspěchem předchozích kampaní potvrzují, že Gerard Butler je ideálním ambasadorem, který zastupuje hodnoty značky Festina.