239 položek celkem
Dámská peněženka Guess SWESB839046-LTL
Novinka Skladem na prodejně
1 650 Kč
FA1_SWESB839046-LTL
Peněženka Festina FLW101N
1 590 Kč
FE2_FLW101N
Peněženka Montblanc Naruto 129709 MBC_129709
Peněženka Montblanc Meisterstuck 129242 MBC_129242
Nahoru
Další produkty

Luxusní peněženka

Používáte ji téměř denně. Hodí se k vám stylem i velikostí. Řeč je o peněžence. Vybíráte tu pravou luxusní peněženku pro vás? Nebo vám došly nápady na dárek? Hledáte něco, s čím rozhodně nešlápnete vedle? Prohlédněte si luxusní peněženky Montblanc. Pečlivý proces vytváření, používání prvotřídní kůže, minimalistický vzhled, decentní zdobení knoflíčkem s logem Montblanc a neutrální barvy dohromady tvoří dokonalý harmonický celek. Mimořádná řemeslná práce a bezchybné zpracování vás nenechají na pochybách, že pokud držíte v ruce pánskou peněženku Montblanc, držíte v ruce něco skutečně cenného.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaká má luxusní peněženka být? Jak má vypadat? K jaké příležitosti ji chci nosit? Jaký je můj styl? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechny luxusní peněženky dostanete v dárkovém balení. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.