Dětské přívěsky

11 položek celkem

Přívěsky pro děti

K narozeninám, k významným událostem nebo jen tak. Dětské přívěšky, zejména ty zlaté, jsou stále velmi oblíbeným dárkem. Hledejte v nabídce přesně takové, které splní vaše požadavky. Bez kompromisu v designu i v materiálech. Se srdíčkem, andělem, motýlky, s písmenkem abecedy, znamením zvěrokruhu… Hledáte šperk vhodný k narození dítěte nebo ke křtu? Zvolte křtící hodiny, přívěšek ve tvaru ciferníku, na který vám mistr zlatník vyryje ručičky tak, aby ukazovaly přesný čas narození děťátka.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaký dětský přívěšek sháníte? Kolik chcete utratit? A jak má vypadat? K jaké příležitosti? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý dětský přívěšek tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby vám naše šperky dělaly radost co nejdéle. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Dětský přívěšek dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.