320 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Šperky pro děti

Vybrat první dětský šperk nebývá jednoduché. A vůbec nezáleží na tom, zda se jedná o novorozené miminko nebo starší slečnu. Musí se líbit obdarovanému a často také rodičům. Musí splňovat požadavky na materiál, barvu i styl zapínání. Máme v nabídce širokou škálu dívčích náušnic v barvě žlutého i bílého zlata, osázené čirými i barevnými zirkony a pro ty největší parádnice také s diamanty briliantového brusu. Srdíčka, hvězdičky, kytičky, motýlky i méně klasické tvary. Stejně tak zlaté přívěšky na řetízek i originální křtící hodiny, na které vám zlatník vyryje přesný čas narození. Nevybrali jste si konkrétní model? Nevadí, u nás si můžete objednat dětské šperky vyrobené na zakázku.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý šperk tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby vám naše šperky dělaly radost co nejdéle. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem šperkům s drahými kameny dostanete certifikát pravosti. Čas je sice relativní, ale kvalita ne.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Dětské šperky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.