Spona na peníze

13 položek celkem
Spona na peníze Montblanc 126146 MBC_126146
Spona na peníze Montblanc 107593 MBC_107593

Spony na peníze

Někteří ji používají denně, někteří jen příležitostně a někteří zatím vůbec. Spona na peníze je praktický doplněk, který přijde vhod vždy, když nemáte u sebe peněženku, ale přesto by se vám hodilo mít u sebe pár bankovek nebo platební kartu. Je to váš případ? Nebo hledáte tip na originální dárek?  Prohlédněte si luxusní spony na peníze Montblanc. Ušlechtilá ocel, minimalistický vzhled, decentní zdobení, kombinace s karbonem, prvotřídní kůží nebo třeba s pryskyřicí. To vše dohromady tvoří dokonalý celek.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaká má spona na peníze být? Jak má vypadat? K jaké příležitosti ji chci nosit? Jaký je můj styl? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechny spony na peníze dostanete v dárkovém balení. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.