Dámské přívěsky

585 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Přívěsky pro ženy

Z lásky, k narozeninám, pro štěstí, k významným událostem nebo jen tak. Dámské přívěšky ze zlata, stříbra i ušlechtilé oceli pro každého, komu chcete sdělit, jak moc pro vás znamená. Anebo si jednoduše udělejte radost sami. Hledejte v nabídce přesně takové přívěšky, které přesně splní vaše požadavky. Bez kompromisu v designu i v materiálech. Jemné a něžné, minimalistické i extravagantní. Se srdíčkem, andělem, s písmenem abecedy, znamením zvěrokruhu, s kamínky i zirkony. S očky na náhrdelník nebo jako korálek na módní náramky. Nevybrali jste si? Díky širokému výběru i možnosti výroby na zakázku už dávno není problém vyrobit ten pravý šperk přesně pro vás.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaký dámský přívěšek sháníte? Kolik chcete utratit? A jak má vypadat? K jaké příležitosti ho chci nosit nebo darovat? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý dámský přívěšek tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby vám naše šperky dělaly radost co nejdéle. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Dámský přívěšek dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.