5427 položek celkem
Frederique Constant Classics Carree 200MC16B DST_FC-200MC16B
Nahoru
Další produkty

Historie přenosného času

Kolem roku 1600 začali mít lidé potřebu přesnější časové orientace. Vznikly tak první přenosné hodinky – kapesní. První náramkové hodinky, jak je známe dnes, vyrobila firma Cartier v roce 1904 pro brazilského letce Santose-Dumonta. Segment luxusních hodinek v dnešní době patří převážně švýcarským značkám. Hodinky neslouží jako pouhý ukazatel času. Jsou jedinečným módním doplňkem, předmětem společenské reprezentace a prestiže. Měří a také uchovávají i vaše sportovní výkony. Prožívají s vámi všechny důležité chvíle vašeho života.

Naše hodinky vás budou doprovázet celá desetiletí. Milujeme kvalitní hodinky a chceme i vám dopřát jen to nejlepší. Proto máme jako jediní v olomouckém kraji výhradní zastoupení pro renomované značky jako jsou například TAG Heuer, Longines, Bohematic nebo Montblanc.

Všichni tito švýcarští výrobci hodinek si zakládají na precizním zpracování a nejkvalitnějších materiálech. Hodinky máte stále na očích. Proto je důležité aby co nejvíce odpovídaly vašim specifickým požadavkům a vkusu. Široká škála designového zpracování hodinek nabídne to nejlepší pro všechny milovníky luxusu a mimořádnosti. Oslavte svůj úspěch s námi. Dopřejte si péči a pocit jedinečnosti.

Naše vlajkové značky

TAG Heuer

Historie značky TAG Heuer sahá až do roku 1860, kdy byla společnost založena Edouardem Heuerem v St-Imier ve Švýcarsku. Hodinky této značky jsou specifické svým patentovaným oscilačním pastorkem pro mechanické chronografy, který se používá až do dnes. Značku TAG Heuer prezentovali svého času jako ambasadoři například Brad Pitt, Fernando Alonso, Tiger Woods nebo Maria Sharapovova.

Longines

Tato značka si nechala své logo a název registrovat již v roce 1832, zároveň se svým prvním vyrobeným strojkem. Od té doby je stálicí na poli luxusních hodinek a to díky svému důrazu na eleganci a kvalitu. Hodinky této značky nosí například herečka Kate Winslet nebo tenista Andre Agassi.

 Certina

Certina hodinky se již od roku 1888 vyznačují extrémní odolností a to zejména díky svému dvojitému konceptu ochrany. Název Certina pochází z latinského "Certus", což znamená "přesný, jistý". Všechny hodinky Certina jsou voděodolné minimálně do 100 metrů. Tyto hodinky nosil i Muhammad Ali. 

Hamilton

Hodinky Hamilton sice přesunuly svou výrobu do Švýcarska, své zrození v americké Pensylvánii však nezapřou. Tyto hodinky si oblíbili jak američtí letci tak i filmové hvězdy. Na ruce je měl i Elvis Presley ve filmu Blue Hawaii. Objevili se také ve filmech Den nezávislosti, Muži v černém nebo Smrtonosná past.

Tissot

Značka Tissot je převážnou část své historie spojena s automobilovými závody. Vznikla v roce 1853 a spojuje v sobě tradiční hodinařinu a moderní technologie. Hodinky Tissot jsou přepychové, pokrokové a zároveň cenově dostupné.

Garmin

Historie společnosti Garmin se píše od roku 1989. Jejich začátky patřily zejména GPS navigacím. Jako první vyrobili v roce 2001 chytré GPS hodinky. Garmin vyrábí specifická zařízení pro konkrétní sporty. Jejich hodinky nosí profesionální i příležitostní sportovci ze všech sportovních kategorií.

Hodinky pořád jako nové

Postaráme se o to, aby se vaše hodinky nikdy nezastavily. Zajistíme vám kompletní záruční i pozáruční servis. Problémům budeme předcházet. Když už ale nastanou, vše zvládneme vyřešit díky našemu preciznímu mistru hodináři, který opraví drobnější závady na počkání. Garanční karta výrobce je u nás samozřejmostí. Díky ní víte, že kupujete originál a postará se vám o vstup do oficiálního servisního střediska.

Rozumíme času i vám

Než si své nové hodinky poprvé nasadíte, vše s vámi pečlivě projdeme. Máme flexibilní pracovní dobu a proto si na vás rádi uděláme čas. Vyslechneme si vaše přání i představy a pomůžeme vám s výběrem. Díky tomu dostanete tu nejlepší možnou variantu hodinek dle vašich požadavků. V našem kolektivu pracují pouze odborníci, kteří se vám budou ochotně věnovat.

Darujte originalitu a péči

Pokud kupujete hodinky jako dárek pro své nejbližší, rádi vám je vkusně a originálně zabalíme. Prezentace je totiž stejně důležitá jako samotné hodinky. Nebojte se nám proto o zabalení říct. Fakturu vám zašleme pouze elektronicky a krabičku tak nebudete muset ani otevřít. Překvapení tím zůstane dokonalé.