344 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Luxusní pero

Pokud hledáte opravdu luxusní plnící a kuličková pera nebo rollery, které vás budou doprovázet při podpisu důležitých dokumentů, anebo jste se rozhodli investovat do nádherného zboží uznávané značky, jsou luxusní pera MontBlanc skvělou volbou. Kvalita materiálů, dokonalé řemeslné zpracování a renomé značky Mont Blanc vás oslní. Hrot plnících per je často vyroben ze 14 nebo 18 karátového zlata a je vybroušen diamantovým pilníkem k dokonalosti. Některá pera jsou dokonce zdobena drahými kovy a diamanty. Pokud chcete nového majitele pera nebo obchodního partnera oslnit nějakou z limitovaných edicí, můžete vybírat mezi luxusními pery věnovanými například Antoinovi de Saint-Exupérymu, Marilyn Monroe, skupině Beatles, Victoru Hugovi a dalším. V nižší cenové kategorii jistě vyberete mezi elegantními pery značky Festina.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaké má luxusní plnící nebo kuličkové pero být? Jak má vypadat? K jaké příležitosti ho sháním? Je pro mě, pro někoho blízkého nebo je to dárek pro obchodního partnera? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme to pravé luxusní pero tak, aby zcela vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechna luxusní pera dostanete v dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.