Autorizovaný prodejce hodinek

Jsme autorizovanými prodejci. Díky tomu víme o vašich hodinkách vše. Odkud pochází, z čeho a jak jsou vyrobené. I co s nimi, když se zastaví. Máte jistotu, že jsou od jedinečného výrobce. Na ruku si zapnete model pocházející přímo z jeho dílny a představující právě jeho know-how. Zapnete si na ni totiž skutečně originál.

Když se čas zastaví?

Autorizovaní prodejci poskytují autorizovaný servis. Záruční i pozáruční. S každými hodinkami vám předáme garanční kartu výrobce. Ta vám otevře dveře do oficiálního servisního střediska, kde se o vše postarají. Bez ní může opravu odmítnout, případně ji provede na vaše náklady.

Hodinky bez dokladu

Nedoporučujeme. A nejen proto, že ztratíte přístup ke kvalitnímu servisu a záruce. Přijdete také totiž o jistotu původu. Takové hodinky jsou často pod cenou, bez českého návodu a lokálního přizpůsobení. Servisování se stane obtížnější a nákladnější. Nebo v podstatě nemožné.

Zdánlivě originální hodinky neznámého původu se totiž mohou proměnit během pár sekund v padělky. Často je poznáte na první pohled. Nebo dotek. Materiál je nekvalitní, funkčnost většinou omezená. A životnost minimální. 

Důvěryhodný prodejce

Pokud tedy chcete originál a všechny zmíněné benefity, věnujte výběru obchodníka čas. A kontrolujte. Občas totiž ani doklad nemusí být dostatečnou zárukou. Každý autorizovaný prodejce se může prokázat certifikací od přímo od výrobce. A také bude uveden na oficiálních stránkách značky jako prodejce.  

Pamatujte. Neinvestujete jen do hodinek. Investujete do jistoty.

Proč zvolit autorizovaného prodejce?

  • Máte jistotu, že kupujete originál.
  • Deklarované materiály a funkce odpovídají.
  • Získáte garanční kartu výrobce.
  • Autorizovaný záruční i pozáruční servis.
  • Problémy za vás řeší prodejce.
  • Neutratíte zbytečné tisíce za zdařilé padělky.
  • Budete nosit skutečně to, co jste si koupili.

Jsme autorizovanými prodejci všech námi nabízených značek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení