Autorizovaný prodejce hodinek

Jsme autorizovanými prodejci. Díky tomu víme o vašich hodinkách vše. Odkud pochází, z čeho a jak jsou vyrobené. I co s nimi, když se zastaví. Máte jistotu, že jsou od jedinečného výrobce. Na ruku si zapnete model pocházející přímo z jeho dílny a představující právě jeho know-how. Zapnete si na ni totiž skutečně originál.

Když se čas zastaví?

Autorizovaní prodejci poskytují autorizovaný servis. Záruční i pozáruční. S každými hodinkami vám předáme garanční kartu výrobce. Ta vám otevře dveře do oficiálního servisního střediska, kde se o vše postarají. Bez ní může opravu odmítnout, případně ji provede na vaše náklady.

Hodinky bez dokladu

Nedoporučujeme. A nejen proto, že ztratíte přístup ke kvalitnímu servisu a záruce. Přijdete také totiž o jistotu původu. Takové hodinky jsou často pod cenou, bez českého návodu a lokálního přizpůsobení. Servisování se stane obtížnější a nákladnější. Nebo v podstatě nemožné.

Zdánlivě originální hodinky neznámého původu se totiž mohou proměnit během pár sekund v padělky. Často je poznáte na první pohled. Nebo dotek. Materiál je nekvalitní, funkčnost většinou omezená. A životnost minimální. 

Důvěryhodný prodejce

Pokud tedy chcete originál a všechny zmíněné benefity, věnujte výběru obchodníka čas. A kontrolujte. Občas totiž ani doklad nemusí být dostatečnou zárukou. Každý autorizovaný prodejce se může prokázat certifikací od přímo od výrobce. A také bude uveden na oficiálních stránkách značky jako prodejce.  

Pamatujte. Neinvestujete jen do hodinek. Investujete do jistoty.

Proč zvolit autorizovaného prodejce?

  • Máte jistotu, že kupujete originál.
  • Deklarované materiály a funkce odpovídají.
  • Získáte garanční kartu výrobce.
  • Autorizovaný záruční i pozáruční servis.
  • Problémy za vás řeší prodejce.
  • Neutratíte zbytečné tisíce za zdařilé padělky.
  • Budete nosit skutečně to, co jste si koupili.

Jsme autorizovanými prodejci všech námi nabízených značek