Černé vizitkáře

Černý vizitkář

Dostáváte a dáváte je denně. Někteří výjimečně. Snad každý ale nějakou vlastní. Řeč je o vizitkách. Občas je potřebujete mít při ruce. Někdo je nosí po kapsách, někdo v peněžence a někdo nedá dopustit pouzdro určené přímo na vizitky. Sháníte nějaké pro sebe? Nebo hledáte ideální tip na dárek pro vašeho obchodního partnera? Luxusní pouzdro na vizitky Montblanc by mohlo být tím pravým. Pečlivý proces výroby, používání prvotřídní kůže, minimalistický vzhled, decentní zdobení logem Montblanc a neutrální barvy dohromady tvoří harmonický celek. Mimořádná řemeslná práce a bezchybné zpracování vás nenechají na pochybách, že držíte v rukou něco opravdu výjimečného. Hledáte spíše v nižší cenové relaci? Pak rozhodně nepřehlédněte pouzdra na vizitky od švýcarské značky Festina.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaký má černý vizitkář být? Jak má vypadat? Kolik se toho má dovnitř vejít? Dávám pouzdro jako dárek? Chci ho zkombinovat třeba s luxusním perem nebo klíčenkou? Hledám dárkovou sadu? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechna černá pouzdra na vizitky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.

19 položek celkem
Vizitkář Montblanc Meisterstück 116299 MBC_116299
Vizitkář Montblanc Meisterstück 126225 MBC_126225
Vizitkář Robot by Bohematic DEPV1Č
990 Kč
BOH_DEPV1C
Vizitkář Montblanc Meisterstuck 14108 MBC_14108