Dámské hodinky Casio

156 položek celkem
ba 110xslc 9aer
Novinka
FAS_BA-110XSLC-9AER
bgd 565slc 9er web 1
Novinka
FAS_BGD-565SLC-9ER
casio collection lrw 200h 4bvef 63487 1
Novinka
FAS_LRW-200H-4BVEF
casio collection ltp 1141pa 7bef 229117 295283
Novinka
FAS_LTP-1141PA-7BEF
Nahoru
Další produkty

Casio pro ženy

Barevné, extravagantní, odolné. Dámské hodinky Casio upoutají na první pohled. V modelových řadách hodinek Casio najdete hodinky určené na běžné nošení, pro sportovce, rybáře, potápěče i pro ty, kteří chtějí být vždy a za všech okolností vidět. Ručičkové, digitální i kombinované. Hodinky značky Casio udávají směr už od roku 1946, kdy Kashio Tado založil firmu CASIO. Jejich hnací silou je inovace a technický pokrok. Tuto filozofii si drží i do současnosti. Právem se dámské hodinky Casio řadí mezi špičku v celosvětovém hodinářském a technickém průmyslu.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše dámské hodinky Casio. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Dámské hodinky Casio dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.