Dámské hodinky Longines

Dámské hodinky Longines

Dámské hodinky Longines odráží ve své nositelce hlavní motto této švýcarské hodinářské manufaktury, a sice „elegance je životní postoj“. A právě ona elegance a nadčasovost ve spojení s mnohaletou tradicí a prvotřídním zpracováním jsou tím, co činí dámské hodinky Longines jedinečným a luxusním šperkem na vašem zápěstí.

Dámské hodinky Longines jsou symbolem elegance

Vaši osobnost, cit pro detail a především vkus odráží nejen doplňky, které běžně nosíte, ale v neposlední řadě také vaše dámské hodinky. Longines pro svůj nestárnoucí decentní styl bývají skvělou volbou pro ty dámy, které si zakládají na eleganci. Jedinečný cit pro detail, jemná tenoučká pouzdra, do posledního detailu propracované číselníky ne zřídka osázené diamanty a především vrcholné umění švýcarských hodinářů jsou zárukou, že jsou dámské hodinky Longines skutečným šperkem, který neklesá na hodnotě.

Když vrátíme čas...

Značka Longines, založená v roce 1832, nese svůj název podle místa vzniku první továrny v Saint-Imier, konkrétně v Es Longines (v překladu „dlouhé pole“), kam se výroba roku 1867 přesunula. Právě koncentrování výroby pod jednu střechu a neustála touha po inovacích nejen v designu, ale také v technologiích, zapříčinila, že v témže roce vznikl první strojek, díky kterému světlo světa spatřily vůbec poprvé hodinky s natahovací korunkou. Značka Longines byla v roce 1880 oficiálně registrována a dnes můžeme říci, že je to první registrovaná značka hodinek na světě. V roce 1927 to byly právě chronografy Longines, které měřily přelet Charlese Lindberga přes Atlantik, v 50. letech se stávají oficiální časomírou olympijských her a tikot značky Longines neustává ani v novém tisíciletí – světový pohár ve sjezdovém lyžování, formule 1, Grandslam French open Roland Garos, všude tam má Longines své zastoupení.

Rozumíme času i vám

Než si u nás dámské hodinky Longines zakoupíte, rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Hodinky pořád jako nové

Ke všem hodinkám zakoupeným u nás získáváte garanční kartu výrobce. To znamená, že jsou vaše dámské hodinky Longines skutečným originálem z hlediska použitých materiálů i všech deklarovaných funkcí. Problémům se snažíme vždy předcházet pravidelnými servisními prohlídkami a děláme vše pro to, aby se vaše hodinky nezastavily. Samozřejmostí je pro nás také zajištění záručního i pozáručního servisu. Díky garanční kartě výrobce se i po uplynutí záruční doby vaše dámské hodinky Longines dostanou do oficiálního servisního střediska a bude jim věnována přesně taková péče, jakou tyto luxusní hodinky zasluhují. Pro všechny švýcarské hodinky jsme pro vás navíc zdarma prodloužili záruku z klasické dvouleté záruky na pět let.

Když darujete dámské hodinky Longines

Darovat někomu dámské hodinky Longines znamená, že mu v přeneseném významu darujeme to nejcennější, co v životě máme – čas. Dárkové balení skvěle podtrhne vaše úsilí při výběru a touhu vykouzlit obdarované úsměv na rtech. Krabičku s hodinkami vám krásně zabalíme přímo na prodejně, zboží objednané přes e-shop můžeme příjemci zaslat bez faktury. Stačí se na nás obrátit. Výjimečný dar zasluhuje neobyčejné balení.

457 položek celkem
Nahoru
Další produkty