Dámské hodinky plastové sklo

Dámské hodinky plastové sklo

Každý ciferník hodinek je kryt sklíčkem, které chrání ručičky a komplikace před poškozením, přičemž každý typ má svá pro a proti. Plastová krycí skla se většinou používají u dětských hodinek a některých outdoorových modelů, především pro svou schopnost absorbovat energii při nárazu, a tak zabránit rozbití. Další výhodou jsou minimální odlesky na přímém sluníčku a s tím spojená dobrá čitelnost a také nižší výrobní náklady. Na druhou stranu se plastová skla relativně snadno poškrábou i při běžném používání, avšak zároveň lze škrábance na plastovém skle relativně snadno zaleštit. Hodinky s plastovým sklem mají ve své nabídce kupříkladu Casio či Lorus.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek s plastovým sklem? Neváhejte se na nás obrátit, ať už skrze náš online chat, nebo se zastavte na prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat náš ochotný a špičkově proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše dámské hodinky s plastovým sklem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny dámské hodinky s plastovým sklem dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

84 položek celkem
Garmin vívosmart® 5 Black, S/M 010-02645-10 GAR_010-02645-10
Garmin vívosmart® 5 Cool Mint, S/M 010-02645-12 GAR_010-02645-12
Garmin vívosmart® 5 White, S/M 010-02645-11 GAR_010-02645-11
Nahoru
Další produkty