Dámské hodinky s pryžovým řemínkem

Dámské hodinky s pryžovým řemínkem

Řemínek k náramkovým hodinkám neodmyslitelně patří a do značné míry má vliv na jejich vzhled, zaměření, pohodlí při nošení či vhodnost pro různé příležitosti. Pryžové řemínky se nachází především na sportovních a outdoorových hodinkách, neboť jejich materiál je nejen odolný, ale také snadný na údržbu. Hodinky s pryžovým řemínkem můžeme nalézt v portfoliu firem Casio, Garmin nebo Lorus.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek s pryžovým řemínkem? Neváhejte se na nás obrátit, ať už virtuálně, skrze online chat, nebo se rovnou zastavte na naší olomoucké prodejně. Vždy vám bude nápomocný náš ochotný a špičkově proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše dámské hodinky s pryžovým řemínkem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny dámské hodinky s pryžovým řemínkem dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

23 položek celkem
Tissot Seastar 1000 Quartz T120.210.17.116.00 TIS_1202101711600
TAG Heuer Aquaracer WAY131L.FT6091 THR_WAY131L.FT6091
TAG Heuer Carrera WBG1310.FT6115 THR_WBG1310.FT6115