Dámské hodinky šroubovací korunka

Dámské hodinky šroubovací korunka

Korunka je základní součástí prakticky všech hodinek a slouží k seřizování času a některých komplikací. Hodinky určené pro potápění, jinak nazývané divery či potápky, mají trochu jiný typ korunky. Takzvaná šroubovací korunka slouží k tomu, aby utěsnila pouzdro a zabránila průniku vody, která by hodinky mohla poškodit. Jestli hledáte hodinky se šroubovací korunkou, vybírat můžete z modelů například od značek Casio, Seiko či Certina. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek se šroubovací korunkou, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se zastavte přímo na naší olomoucké prodejně. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše dámské hodinky se šroubovací korunkou. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

86 položek celkem
TAG Heuer Aquaracer WBD1320.BB0320
Skladem na prodejně
72 900 Kč
THR_WBD1320.BB0320
Nahoru
Další produkty