Dámské náramky z žlutého zlata

Náramky ze žlutého zlata pro ženy

Velmi žádané. Pro každou z vás. Řetízkové i pevné, celé zlaté nebo v kombinaci například s kůží. Jemné elegantní linie i kousky, které na první pohled přitáhnou pozornost. Dámské náramky z žlutého zlata dokonale dozdobí vaše zápěstí. Volte takový, který bude vaši přirozenou součástí. Jak má vypadat? A kolik do něj chcete investovat? Má být hladký, zdobený zirkony nebo snad osázený brilianty? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání po tom pravém. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý dámský náramek ze žlutého zlata tak, aby zcela vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby vám dámský náramek z žlutého zlata dělal radost co nejdéle. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem šperkům dostanete certifikát pravosti.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Dámský náramek ze žlutého zlata dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

35 položek celkem
Luxur Zlatý náramek Hina 1441224
od 3 490 Kč
LUX_1441224-0-16-0
Luxur Zlatý náramek Prema 1441223 LUX_1441223-0-16-0
luxur-zlaty-naramek-seinna-3844201 LUX_3844201-5-19-96
Luxur Zlatý náramek Shiny 1440981 LUX_1440981-0-19-0
Nahoru
Další produkty