Dámské přívěsky růžové zlato

Přívěsky pro ženy růžové zlato

Minimalistické, hladké a čisté linie. Extravagantní, nepřehlédnutelné, plné třpytu. Máme v nabídce dámské přívěsky v barvě růžového zlata pro každou z vás. Dámské přívěsky v barvě růžového zlata, ať už se jedná o stříbro, bílé zlato nebo ušlechtilý kov, pozdvihnou váš náhrdelník nebo náramek na další úroveň. A jaké přesně chcete nosit, to už záleží na vás. Zdobené třpytivými zirkony, osázené brilianty nebo elegantně hladké? Jsou vám bližší klenoty ze zlatnických dílen nebo filozofie některé z fashion značek? A k jaké příležitosti ho chcete nosit? Chcete přívěsek darovat? A má něco symbolizovat? Andělíčci, srdíčka, čtyřlístky, kroužky…vyberte si podle vašich preferencí. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý dámský přívěsek v barvě růžového zlata tak, aby zcela vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby vám dámský přívěsek dělal radost co nejdéle. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem šperkům dostanete certifikát pravosti.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Dámské přívěsky v barvě růžového zlata dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

49 položek celkem
Luxur Zlatý dámský přívěsek Dion 6670197-4-0-58 LUX_6670197-4-0-58
Luxur Zlatý dámský přívěsek Dion 6670197-4-0-8 LUX_6670197-4-0-8
Luxur Zlatý dámský přívěsek Kostka 6670240-4-0-1 LUX_6670240-4-0-1
Luxur Zlatý dámský přívěsek Leia 6670001-4-0-91 LUX_6670001-4-0-91
Nahoru
Další produkty