Dámské přívěsky vícebarevné

Vícebarevné přívěsky pro ženy

Minimalistické, hladké a čisté linie. Extravagantní, nepřehlédnutelné, plné třpytu. Máme v nabídce vícebarevné dámské přívěsky pro každou z vás. Dámské přívěsky vícebarevné, ať už se jedná o stříbro, bílé zlato nebo ušlechtilý kov, pozdvihnou váš náhrdelník nebo náramek na další úroveň. A jaké přesně chcete nosit, to už záleží na vás. Zdobené třpytivými zirkony, osázené brilianty nebo elegantně hladké? Jsou vám bližší klenoty ze zlatnických dílen nebo filozofie některé z fashion značek? A k jaké příležitosti ho chcete nosit? Chcete přívěsek darovat? A má něco symbolizovat? Andělíčci, srdíčka, čtyřlístky, kroužky…vyberte si podle vašich preferencí. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý dámský vícebarevný přívěsek tak, aby zcela vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby vám dámský přívěsek dělal radost co nejdéle. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem šperkům dostanete certifikát pravosti.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Dámské vícebarevné přívěsky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.

4 položek celkem