Hnědé dokladovky

Hnědá dokladovka

Nosíte je všude s sebou. Vaše doklady. Někdo je nosí po kapsách, někdo v peněžence a někdo nedá dopustit na hnědou dokladovku. Sháníte nějakou pro sebe? Nebo hledáte tip na ideální dárek pro někoho blízkého nebo pro vašeho obchodního partnera? Luxusní pouzdro na doklady Montblanc by mohlo být tím pravým. Pečlivý proces výroby, používání prvotřídní kůže, minimalistický vzhled, decentní zdobení logem Montblanc a neutrální barvy dohromady tvoří harmonický celek. Mimořádná řemeslná práce a bezchybné zpracování vás nenechají na pochybách, že držíte v rukou něco opravdu výjimečného. Hledáte spíše v nižší cenové relaci? Pak rozhodně nepřehlédněte dokladovky od švýcarské značky Festina.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaké má hnědé pouzdro na doklady být? Jak má vypadat? Kolik se toho má dovnitř vejít? Dávám pouzdro jako dárek? Chci ho zkombinovat s pouzdrem na pero nebo třeba na kreditní karty? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechna hnědá pouzdra na doklady dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

1 položek celkem