Hnědé vizitkáře

6 položek celkem

Hnědý vizitkář

Dostáváte a dáváte je denně. Někteří výjimečně. Snad každý ale nějakou vlastní. Řeč je o vizitkách. Občas je potřebujete mít při ruce. Někdo je nosí po kapsách, někdo v peněžence a někdo nedá dopustit pouzdro určené přímo na vizitky. Sháníte nějaké pro sebe? Nebo hledáte ideální tip na dárek pro vašeho obchodního partnera? Luxusní pouzdro na vizitky Montblanc by mohlo být tím pravým. Pečlivý proces výroby, používání prvotřídní kůže, minimalistický vzhled, decentní zdobení logem Montblanc a neutrální barvy dohromady tvoří harmonický celek. Mimořádná řemeslná práce a bezchybné zpracování vás nenechají na pochybách, že držíte v rukou něco opravdu výjimečného. Hledáte spíše v nižší cenové relaci? Pak rozhodně nepřehlédněte pouzdra na vizitky od švýcarské značky Festina.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaký má hnědý vizitkář být? Jak má vypadat? Kolik se toho má dovnitř vejít? Dávám pouzdro jako dárek? Chci ho zkombinovat třeba s luxusním perem nebo klíčenkou? Hledám dárkovou sadu? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechna hnědá pouzdra na vizitky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.