Klíčenky Montblanc

42 položek celkem
Klíčenka Montblanc 105881
Novinka
4 200 Kč
MBC_105881
Klíčenka Montblanc M Gram 127915
Novinka
MBC_127915
w2500 (1)ddd
Novinka
MBC_128634
Nahoru
Další produkty

Klíčenka Montblanc

Funkční a elegantní. Další doplněk z dílen Montblanc, po kterém sáhnete dennodenně. Luxusní klíčenky. Kroužky z ušlechtilé oceli a vysoce kvalitní kůže. Pečlivý proces vytváření, používání prvotřídních materiálů, minimalistický vzhled, decentní zdobení knoflíčkem s logem Montblanc a neutrální barvy dohromady tvoří dokonalý harmonický celek. I u něčeho tak malého, jako je klíčenka, na první pohled vidíte, že se jedná o něco mimořádného. Vyberte si z nabídky tu pravou. Na klíče od všech důležitých dveří….

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaká má klíčenka Montblanc být? Jak má vypadat? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechny luxusní klíčenky Montblanc dostanete v dárkovém balení. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.