Kuličkové pera

103 položek celkem
Kuličkové pero Festina FSN1964H FE2_FSN1964H
Kuličkové pero Festina FSN1964P FE2_FSN1964P
Kuličkové pero Festina Chrono Bike FSC1634B FE2_FSC1634B
Kuličkové pero Festina Chrono Bike FSC1634N FE2_FSC1634N
Kuličkové pero Festina Chrono Bike FSC1744M FE2_FSC1744M
Kuličkové pero Festina Chrono Bike FSC1744P FE2_FSC1744P
Kuličkové pero Festina Chrono Bike FSC1744S FE2_FSC1744S
Kuličkové pero Festina Chrono Bike FSC1744U FE2_FSC1744U
Nahoru
Další produkty

Kuličková pera

Pokud hledáte opravdu luxusní kuličková pera, které vás budou doprovázet při podpisu důležitých dokumentů, anebo jste se rozhodli investovat do nádherného zboží uznávané značky, jsou luxusní pera Montblanc skvělou volbou. Hroty jsou často vyrobeny ze 14 nebo 18 karátového zlata a vybroušeny diamantovým pilníkem k dokonalosti. Některá pera jsou dokonce zdobena drahými kovy a diamanty. Pokud chcete nového majitele pera nebo obchodního partnera oslnit nějakou z limitovaných edicí, můžete vybírat mezi luxusními pery věnovanými například Antoinovi de Saint-Exupérymu, Marilyn Monroe, skupině Beatles, Victoru Hugovi a dalším. V nižší cenové kategorii jistě vyberete mezi elegantními pery španělské značky Festina.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaké má kuličkové pero být? Jak má vypadat? K jaké příležitosti ho sháním? Je pro mě, pro někoho blízkého nebo je to dárek pro obchodního partnera? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme to pravé kuličkové pero tak, aby zcela vyhovovalo vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechna kuličková pera dostanete v dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.