Manžetové knoflíčky černé

Černé manžetové knoflíčky

Elegantní pánský šperk, který podtrhne vaši osobnost. Černé manžetové knoflíčky by neměly chybět jako doplněk ke každé formálnější společenské události. Chystáte se na svatbu, bál, na promoce, na důležité pracovní jednání? Nezapomeňte ke košili a kravatě zvolit vhodné manžetové knoflíčky. Hledáte vhodný dárek pro muže? Luxusní manžetové knoflíčky mohou být dobrou volbou.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaké mají černé manžetové knoflíčky být? Jak mají vypadat? K jaké příležitosti je chci nosit? Jaký je můj styl? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ty pravé černé manžetové knoflíčky tak, aby zcela vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechny manžetové knoflíčky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

23 položek celkem
Manžetové knoflíčky Montblanc 124209 MBC_124209
Manžetové knoflíčky Montblanc 115058 MBC_115058