Pánské hodinky s fází měsíce

Pánské hodinky s fází měsíce

Hodinky jsou sice vytvořeny hlavně pro zobrazení aktuálního času, nicméně mistři hodináři zvládli do svých mistrovských kousků vložit celou řadu užitečných komplikací. Mezi ty nejzajímavější patří bezesporu komplikace zobrazující aktuální fázi měsíce, která má vliv nejen na kvalitu našeho spánku, ale třeba také na množství světla v noci. Hodinky s fází měsíce nabízí třeba Certina, Casio nebo Epos. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek s fází měsíce, neváhejte se na nás obrátit ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky s fázi měsíce. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

54 položek celkem
Epos Oeuvre D’Art 3439.322.20.16.25 EPO_3439.322.20.16.25
Frederique Constant Slimline Manufacture 775G4S4 DST_FC-775G4S4
Frederique Constant Slimline Manufacture 775N4S4 DST_FC-775N4S4
Nahoru
Další produkty