Pánské hodinky s ukazatelem rezervy chodu

28 položek celkem
Frederique Constant Slimline Manufacture 723GR3S6 FRE_FC-723GR3S6
ROBOT by Bohematic Aerodynamic Black Nickel BOH_2101ST02
ROBOT by Bohematic Aerodynamic Bronze Aura BOH_2101ST06
ROBOT by Bohematic Aerodynamic Copper Brown BOH_2101ST03
Seiko Presage SPB275J1 Sharp Edged DST_SPB275J1

Hodinky s ukazatelem rezervy chodu

Hodinky s automatickým či mechanickým strojkem patří mezi vrchol hodinářského řemesla, avšak na rozdíl od quartzových strojků mají jednu nevýhodu – jakmile je nenosíte, respektive pravidelně nenatahujete, dojde jim energie a kolečka v jejich mechanismu se přestanou otáčet. To ovšem neznamená, že jakmile odložíte hodinky na noční stolek, ustane jejich chod. Všechny modely mají určitou rezervu chodu, která se zobrazuje na speciální komplikaci. Vy tak máte přehled o tom, jak dlouho ještě hodinky poběží a kolik mají šťávy. Hodinky s ukazatelem rezervy chodu mají ve své nabídce například Hamilton, Longines či Seiko. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodných hodinek s ukazatelem rezervy chodu, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte na naší prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky s ukazatelem rezervy chodu. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.