Pánské hodinky

43 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Hodinky pro muže

Pro muže jsou hodinky více než jen ukazatel času. Jsou také vaším jedinečným módním doplňkem, předmětem společenské reprezentace a prestiže. Ať už jste automobilový závodník, spisovatel, vysokoškolský profesor, podnikatel nebo jen milujete hodinářskou historii. Pánské hodinky s vámi prožívají všechny důležité chvíle vašeho života.

Sport je součástí moderního životního stylu. Pro milovníky sportu jsou dnešní chytré pánské hodinky unikátním technologickým zařízením. Spojují v sobě prvky osobního trenéra s designovým kouskem. Pro všechny specifické druhy sportu jsou tu chytré pánské hodinky značky Garmin.

Naše hodinky vás budou doprovázet celá desetiletí. Milujeme kvalitní pánské hodinky a chceme i vám dopřát jen to nejlepší. Proto máme jako jediní v olomouckém kraji výhradní zastoupení pro renomované značky jako jsou například TAG Heuer, Longines, Bohematic nebo Montblanc. Všichni tito výrobci hodinek si zakládají na precizním zpracování a nejkvalitnějších materiálech. Hodinky máte stále na očích. Je důležité aby hodinky pro muže co nejvíce odpovídaly konkrétním požadavkům a vkusu. Široká škála designového zpracování pánských hodinek nabídne to nejlepší pro všechny milovníky luxusu a mimořádnosti. Oslavte svůj úspěch s námi. Dopřejte si péči a pocit jedinečnosti.

Naše vlajkové značky

TAG Heuer
Historie značky TAG Heuer sahá až do roku 1860, kdy byla společnost založena Edouardem Heuerem v St-Imier ve Švýcarsku. Pánské hodinky této značky jsou specifické svým patentovaným oscilačním pastorkem pro mechanické chronografy, který se používá až do dnes. Značku TAG Heuer prezentovali svého času jako ambasadoři například Brad Pitt, Fernando Alonso, Tiger Woods nebo Maria Sharapovova.

Longines
Tato značka si nechala své logo a název registrovat již v roce 1832, zároveň se svým prvním vyrobeným strojkem. Od té doby je stálicí na poli luxusních pánských hodinek a to díky svému důrazu na eleganci a kvalitu. Hodinky této značky nosí například tenista Andre Agassi.

Bohematic
Zručnost a šikovnost hodinářů se odráží v mladé ryze české značce pánských hodinek Bohematic. Koncept těchto pánských hodinek je vystavěný na precizní manufakturní výrobě a nadčasových tvarech. Hodinky nesou na svém číselníku punc Czech made.

Montblanc
Tato německá značka se sídlem v Hamburku je předním výrobcem inovativních pánských hodinek. Montblanc není ve světě prestižních značek žádným nováčkem. Historie firmy sahá až do roku 1906. Pánské hodinky Montblanc jsou kombinací luxusní značky a nejnovějších technologií pro prvotřídní chytré hodinky.

Certina
Certina pánské hodinky se již od roku 1888 vyznačují extrémní odolností a to zejména díky svému dvojitému conceptu ochrany. Název Certina pochází z latinského "Certus", což znamená "přesný, jistý". Všechny pánské hodinky Certina jsou voděodolné minimálně do 100 metrů. Tyto hodinky nosil i Muhammad Ali.

Hamilton
Hodinky Hamilton sice přesunuly svou výrobu do Švýcarska, své zrození v americké Pensylvánii však nezapřou. Tyto pánské hodinky si oblíbili jak američtí letci tak i filmové hvězdy. Na ruce je měl i Elvis Presley ve filmu Blue Hawaii. Objevili se také ve filmech Den nezávislosti, Muži v černém nebo Smrtonosná past.

Tissot
Značka Tissot je převážnou část své historie spojena s automobilovými závody. Vznikla v roce 1853 a spojuje v sobě tradiční hodinařinu a moderní technologie. Pánské hodinky Tissot jsou přepychové, pokrokové a zároveň cenově dostupné.

Garmin
Historie společnosti Garmin se píše od roku 1989. Jejich začátky patřily zejména GPS navigacím. Jako první vyrobili v roce 2001 chytré GPS hodinky. Garmin vyrábí specifická zařízení pro konkrétní sporty. Jejich pánské hodinky nosí profesionální i příležitostní sportovci ze všech sportovních kategorií.

Hodinky pořád jako nové

Postaráme se o to, aby se vaše pánské hodinky nikdy nezastavily. Zajistíme vám kompletní záruční i pozáruční servis. Problémům budeme předcházet. Když už ale nastanou, vše zvládneme vyřešit díky našemu preciznímu mistru hodináři, který opraví drobnější závady na počkání. Garanční karta výrobce je u nás samozřejmostí. Díky ní víte, že kupujete originál a postará se vám o vstup do oficiálního servisního střediska.

Rozumíme času i vám

Než si své nové pánské hodinky poprvé nasadíte, vše s vámi pečlivě projdeme. Máme flexibilní pracovní dobu a proto si na vás rádi uděláme čas. Vyslechneme si vaše přání i představy a pomůžeme vám s výběrem. Díky tomu dostanete tu nejlepší možnou variantu pánských hodinek dle vašich požadavků. V našem kolektivu pracují pouze odborníci, kteří se vám budou ochotně věnovat.

Darujte originalitu a péči

Pokud kupujete hodinky jako dárek pro muže, rádi vám je vkusně a originálně zabalíme. Prezentace je totiž stejně důležitá jako samotné hodinky. Nebojte se nám proto o zabalení říct. Fakturu vám zašleme pouze elektronicky a krabičku tak nebudete muset ani otevřít. Překvapení tím zůstane dokonalé.