22 položek celkem
Pánský náramek Guess JUMB02147JWSTTMT/U FA1_JUMB02147JWSTTMT/U
Pánský náramek Guess JUMB03013JWSTT/U FA1_JUMB03013JWSTT/U
Pánský náramek Guess JUMB01310JWYGT/U FA1_JUMB01310JWYGT/U
Pánský náramek Guess JUMB01311JWSTT/U FA1_JUMB01311JWSTT/U
Pánský náramek Guess JUMB01311JWYGT/U FA1_JUMB01311JWYGT/U
Pánský náramek Guess JUMB03013JWYGT/U FA1_JUMB03013JWYGT/U
Pánský náramek Guess JUMB03034JWSTBKT/U FA1_JUMB03034JWSTBKT/U
Pánský náramek Guess JUMB03034JWSTJBT/U FA1_JUMB03034JWSTJBT/U

Šperky pro muže Guess

Vítr ve vlasech. Zábava. Styl. Nespoutanost. Kalifornie. Historie stylových pánských šperků Guess se začala psát na konci 70. let v USA, kde bratři Marcianovi z Francie zakládají módní značku. Prorazili nejprve prodejen džínů, později už jejich oblečení a módní doplňky znal celý svět.

Pánské šperky Guess jsou svěží a nepřehlédnutelné. V kolekcích najdete decentní náramky z kůže i extravagantní kombinace oceli a krystalů Swarovski. Propadněte hravému stylu. Jsme autorizovaný prodejce.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Co přesně hledám? Kolik za šperk chcete utratit? A jak má vypadat? K jaké příležitosti ho chci nosit? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý pánský šperk Guess tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby vám pánský šperk Guess dělal radost co nejdéle. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem šperkům dostanete certifikát pravosti.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Všechny pánské šperky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.