1 položek celkem
Dámská peněženka Guess SWESB839046-LTL
Novinka Skladem na prodejně
1 650 Kč
FA1_SWESB839046-LTL

Peněženka Guess

Používáte ji téměř denně. Hodí se k vám stylem i velikostí. Řeč je o peněžence. Vybíráte tu pravou peněženku pro vás? Nebo vám došly nápady na dárek? Hledáte něco, s čím rozhodně nešlápnete vedle? Vybírejte mezi decentními koženými peněženkami. U nás najdete peněženky módní značky Guess.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte si upřímně. Jaká má peněženka Guess být? Jak má vypadat? K jaké příležitosti je chci nosit? Jaký je můj styl? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme tu pravou peněženku Guess tak, aby zcela vyhovovala vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechny Guess peněženky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.