Pouzdra na karty Festina

4 položek celkem

Pouzdro na karty Festina

Nosíte je s sebou. Nebo je občas potřebujete mít při ruce. Vaše karty. Kreditní, debetní i ty další. Někdo je nosí po kapsách, někdo v peněžence a někdo nedá dopustit pouzdro určené přímo pro karty. Sháníte nějaké pro sebe? Nebo hledáte ideální tip na dárek pro vašeho obchodního partnera? Hledáte spíše v nižší cenové relaci? Pak rozhodně nepřehlédněte dokladovky od španělské značky Festina.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaké má Festina pouzdro na kreditní karty být? Jak má vypadat? Kolik se toho má dovnitř vejít? Dávám pouzdro jako dárek? Chci ho zkombinovat třeba se zápisníkem, dokladovkou nebo peněženkou? Hledám dárkovou sadu? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechna pouzdra na kreditní karty Festina dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.