Retro dámské hodinky

Retro hodinky pro ženy

Osmdesátá léta jsou už dávno fuč, stejně jako staré dobré devadesátky. Pokud trpíte nostalgií po časech dávno minulých, není lepší způsob než to vyjádřit retro hodinkami. Ty snadno a rychle připomenou nejen časy, kdy bylo vše jednodušší, ale také připomenou dříve udržované tradice, mezi které nošení hodinek bezesporu patří. Ať už patříte mezi dříve narozené, milovníky starých časů, energickou omladinu, která chová úctu k minulosti, nebo jen chcete vyjádřit svůj styl neobvyklým způsobem, retro hodinky budou vaším spolehlivým parťákem.

Retro hodinky pro ženy nemusí nutně znamenat. že strojky budou již za zenitem. Právě naopak – velmi často se jedná o ty nejmodernější kousky, které se buďto inspirují u populárních modelů minulosti, nebo využívají některých jejich charakteristických prvků. To lze říci například o hodinkách z řady Festina Retro či Certina. Pravý retro nádech ale mají především hodinky Casio Vintage, které jsou pro každého, kdo hledá retro hodinky, doslova povinností. Jestli potřebujete poradit s výběrem dámských retro hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude plně věnovat náš milý a profesionální personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše retro dámské hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Retro hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

71 položek celkem
tissot-prx-digital-t1372631103000 TIS_1372631103000
tissot-prx-digital-t1372631105000 TIS_1372631105000
tissot-prx-digital-t1372633302000 TIS_1372633302000
Nahoru
Další produkty