Růžové zápisníky

Růžový zápisník

Běžné poznámky i výjimečné nápady. Myšlenky i podnikatelské plány. Vzkazy i skicy. Luxusní zápisníky Montblanc z prvotřídní kůže uvnitř skryjí vše, co si budete přát. Jejich minimalistický vzhled a bezchybné zpracování vás nenechají na pochybách, že držíte v rukou něco opravdu výjimečného. Sháníte krásný neutrální notes nebo organizér? Nebo jste milovníky Malého prince, Hvězdných válek, Jimiho Hendrixe, Walta Disneyho? Vybere si každý. Nevybíráte si zápisník pro sebe, ale hledáte tip na ideální dárek pro někoho blízkého nebo pro vašeho obchodního partnera? S luxusním zápisníkem neuděláte chybu.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaký růžový zápisník sháníte? Jak má vypadat? Chci ho kombinovat s psacími potřebami? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechny růžové zápisníky dostanete v dárkovém balení. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

1 položek celkem
Notes Montblanc 116520
1 800 Kč
MBC_116520