Snubní prsteny

659 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Snubní prsten

Manželství je slib lásky a věrnosti na celý život. Chystáte se společně se svým partnerem udělat důležitý krok. Proto i snubní prsteny by měly zrcadlit vaši společnou cestu životem. Snubní prsteny by měly být z kvalitního materiálu, aby vydržely mnoho let bez výrazných změn. Zvolit můžete tradiční žluté zlato nebo jeho elegantní bílou variantu. Stále oblíbenější jsou také prsteny z růžového zlata. Prsteny symbolizují především závazek, spojení věrnosti a nerozlučnosti. Lidé nosí snubní prsteny kvůli tradicím, spojením s milovanou osobou na dálku a také jako veřejné přiznání se k druhému člověku. Dnešní designové kousky v sobě snoubí léty prověřené materiály i moderní technologie. Zlaté snubní prsteny jsou investicí, která nikdy neztratí na hodnotě.

Zlatý kroužek jako symbol věčnosti

Spečeťte svůj velký den jedinečnými zlatými prsteny, které vám vždy připomenou pevnost vašeho vztahu. Zvolit můžete jak uhlazený vzhled nenápadných kroužků, tak i odvážnější modely, které jdou s moderní dobou. Snubní prsteny mohou být designovým kouskem, který vyjádří vaši osobnost i oddanost.

Již pro staré Egypťany představoval prsten jako zobrazení kruhu bez začátku a konce symbol věčnosti. Prsten také představuje sílu lásky a věrnosti. Důvod proč se snubní prsteny nosí právě na prsteníčku levé ruky pochází už z dob starého Říma. Aulus Gellius soudce a spisovatel , který žil ve 2. Století v Římě, se domníval, že čtvrtý prst levé ruky je tenkým nervem spojený se srdcem. Když pak prsten na tento prst tlačí, láska ženy je zaručená.

V naší nabídce najdete šperky vyrobené z těch nejkvalitnějších kovů. Dokonalý brus kamenů zajišťuje jejich oslňující třpyt. Šperky jsou osazené brilianty a pravými i syntetickými kameny.

Vyberte si nadčasové snubní prsteny například od oblíbené značky Couple. Jedná se o ryze českou rodinnou firmu, jejíž historie sahá až do roku 1992. Jejich šperky jsou vyráběny ve vlastních klenotnických dílnách za pomoci nejmodernějších technologií. Šperky značky Couple jsou zárukou dokonalého zlatnického zpracování, špičkové kvality a trvalé hodnoty.

Zastavte se na naší olomoucké prodejně na Horním náměstí 1 (budova Salmova paláce) a my Vám pomůžeme s výběrem prstýnků i správné velikosti. Zhotovíme Vám snubní prsteny ze žlutého nebo bílého zlata podle vašich požadavků. Na naší prodejně naleznete širokou nabídku prstenů. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a rádi Vám s výběrem pomůžeme.