Žlutá pouzdra na pera

Žluté pouzdro na pero

Používáte je téměř denně. Nebo máte modely, které používáte jen při opravdu výjimečných příležitostech. Řeč je o luxusních perech z dílny Montblanc. Ale jak je uchovávat v době, kdy je nedržíte v ruce? Nejlépe v pouzdře téže značky. Pečlivý proces výroby, používání prvotřídní kůže, minimalistický vzhled, decentní zdobení logem Montblanc a neutrální barvy dohromady tvoří harmonický celek. Mimořádná řemeslná práce a bezchybné zpracování vás nenechají na pochybách, že vaše luxusní pero je doslova v bezpečí.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaké má žluté pouzdro na pero být? Jak má vypadat? Kolik per se má dovnitř vejít? Jedno nebo snad tři? Dávám pouzdro jako dárek? Chci ho zkombinovat s dokladovkou nebo s pouzdrem na kreditní karty? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechna žlutá pouzdra na pera dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

1 položek celkem
Obal Montblanc na 1 pero 118703 MBC_118703