Aplikace Garmin Connect

K hodinkám Garmin neodmyslitelně patří i aplikace Garmin Connect, kde můžete sledovat a sdílet své fitness aktivity. Jak funguje tato aplikace je velmi snadné. Stačí si aplikaci nainstalovat do telefonu, spárovat své hodinky s chytrým telefonem a následně po každé aktivitě uvidíte své výkony v aplikaci nebo webovém prohlížeči.

Rozhraní aplikace si můžete nastavit dle svých priorit a pak snadno zobrazit nejen své aktivity, ale i záznamy o zdraví. Zároveň získáte k dispozici podrobnější analýzy. Zobrazujte si týdenní, měsíční a roční průměry zdravotních statistik, historii sledování oblíbených aktivit a další údaje.

Celé ovládání aplikace je velmi snadné, nejen že je v českém jazyce, ale je i velmi intuitivní. Své výsledky můžete sdílet se svými kamarády nebo je můžete vyzývat k lepším výkonům. Vyzkoušejte Garmin Connect a stane se každodenní součástí vašich aktivit.

app-store-logo   google pay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení