Certina DS Action Lady: Hodinky okouzlující svým námořním vzhledem

Hodinky Certina DS Action Lady C032.251.11.091.09 a C032.251.11.041.09 symbolizují vodní živel. Díky voděodolnosti do 30 bar (300 m), robustní konstrukci a jednosměrně rotující lunetě se v nich budete cítit stejně dobře na dovolené jako v zasedací místnosti. Modely DS Action Lady nejvíc září štěstím, když doprovází svou nositelku z kanceláře rovnou do bazénu. Obě nové verze dámských hodinek s certifikátem Chronometer střeží své tajemství pro vášeň k vodě. Jejich zářivé modré a zelené číselníky jsou zdobené dekorem rozbouřených vln.

C032.251.11.09122

Kulaté pouzdro z nerezové oceli DS Action Lady o průměru 34,3 mm je vybaveno snadno uchopitelnou jednosměrně rotující lunetou s leštěnými prvky nebo satinováním. V nových modelech rámuje luneta dva barevné číselníky v tmavě modré a smaragdově zelené barvě, s elegantní vlnovou dekorací prozářenou třpytivými akcenty. Ručky a indexy s vrstvou Super-LumiNova zajišťují, že čas je perfektně čitelný i za tmy. Nechybí datumovka umístěná na pozici 6. hodiny. Hodinky doplňuje moderní tah (náramek) z nerezové oceli ve 3 řadách.

Jemnost neznamená křehkost! Na pohled něžné hodinky DS Action Lady vynikají svou maximální odolností. V rámci konceptu DS (Double Security) jsou chráněné zesílenou zadní stranou pouzdra s těsněním a speciální ochranou korunky, čímž hodinky poskytují vyšší odolnost proti vodě až do 30 barů (300 m). Tím je zajištěno, že moderní quartzový strojek Precidrive TM v hodinkách zůstává v bezpečí. Výjimečnou přesnost strojku potvrzuje nezávislý švýcarský institut pro testování chronometrů (COSC) - každé hodinky mají svůj vlastní individuální certifikát chronometru.

DSActionLady_C032.251.11.091

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení