DS Action Diver 38 mm: nová dimenze potápěčských hodinek Certina

DS Action Diver patří již dlouho k oblíbeným kolekcím značky Certina. Nejnovější přírůstek opět posouvá své hranice. Certina DS Action Diver usazený v pohodlném pouzdru o průměru 38 mm i nadále zůstává v souladu se standardem hodinek pro potápěče ISO 6425.

Srdcem novinky je strojek Powermatic vybavený antimagnetickou setrvačkou Nivachron™ pro maximální přesnost a odolnost.DS Action Diver patří již dlouho k oblíbeným kolekcím značky Certina. Nejnovější přírůstek opět posouvá své hranice. DS Action Diver usazený v pohodlném pouzdru o průměru 38 mm i nadále zůstává v souladu se standardem hodinek pro potápěče ISO 6425. Srdcem novinky je strojek Powermatic vybavený antimagnetickou setrvačkou Nivachron™ pro maximální přesnost a odolnost.

Název mluví za vše: model DS Action Diver je připraven na každou akci. S jistotou doprovodí svého majitele na obchodní jednání, do bazénu nebo třeba na slavnostní večeři. Za tuto všestrannost vděčí sportovnímu a zároveň elegantnímu stylu v kombinaci s vlastnostmi robustních potápěčských hodinek. Na černém lakovaném číselníku vynikají indexy hodin a ručičky zlaté barvy potažené luminiscenční vrstvou Super-LumiNova®. Tato patentovaná vrstva zaručí perfektní čitelnost i ve tmě. Pouzdro je rámované jednosměrnou lunetou smaragdově zeleného zbarvení se zlatou časovou stupnicí ponoru a světelným značením. Dokonalost tohoto modelu završuje dvoubarevný náramek z nerezové oceli s PVD vrstvou zlaté barvy a zapínáním s prodloužením náramku při potápění.

Srdcem DS Action Diver o průměru 38 mm je nejmodernější strojek Powermatic s rezervou chodu až 80 hodin, který je také vybaven setrvačkou Nivachron™. Tento inovativní materiál je vysoce odolný vůči vlivu magnetických polí – což je stěžejní výhoda nejen při každodenním používání, ale i při potápění, kde má zásadní význam spolehlivě přesný čas. Strojek je uložen v pouzdře, které je vodotěsné až do hloubky 300 metrů. Perfektní ochranu strojku zajišťuje spolehlivý systém Double Security (DS) společně se šroubovacím zadní dýnkem a chráněnou šroubovací korunkou. 

Aktuální barevné provedení:
C032.807.11.051.00 Černý číselník, černá luneta, nerezová ocel
C032.807.22.051.00 Černý číselník, černá luneta, bicolor provedení 
C032.807.22.051.01 Černý číselník, zelená luneta, bicolor provedení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení