Garmin Instinct® 2 dēzl™ Edition

Novinkou od Garminu je i model Garmin Instinct® 2 dēzl™ Edition, který je určen především pro řidiče kamionů. Sledujte zdravý životní styl i na dlouhých cestách.

42598-D-1-df17e629-3938-47fa-b56a-e0f182a1915a

Zásadní rozdíl od klasického modelu Instinct 2 je v tom, že mají funkce cvičení pro řidiče. Hodinky nabízí cvičení, které je možné použít v přestávce na cestách. Podrobné návody ke cvičení navíc můžete zobrazit na kompatibilním telefonu spárovaném s aplikací dēzl. Hodinky vám mohou pomoci sledovat čas strávený za volantem, při přestávkách a zastávkách. Takže si díky snadno nastavených časovačů naplánujete přestávku. Hodinky a satelitní navigace pro nákladní vozy řady dēzl LGV jsou navzájem kompatibilní a propojitelné. Navzájem synchronizují údaje pro plánování přestávek a zdravotní data zobrazí na velké obrazovce GPS navigace.

Výdrž baterie hodinek Garmin Instinct® 2 dēzl:

  • Chytré hodinky: Až 28 dní
  • Režim hodinek s úsporou baterie: Až 65 dní
  • Režim GPS: Až 30 hodin
  • Režim GPS s maximální výdrží: Až 70 hodin
  • Expediční aktivita GPS: Až 32 dní

42598-D-3-8b836593-6a2e-466f-a896-665f4c6e5d7c

APLIKACE dēzl: POMOCNÁ RUKA PRO ŘIDIČE NÁKLADNÍCH VOZŮ
Využijte aplikaci dēzl App1 ve spojení s kompatibilním smartphonem vybaveným technologií Bluetooth®, poté jej spárujte s kompatibilní satelitní navigace Garmin pro nákladní vozy nebo hodinkami dēzl™ Edition a získejte přístup k funkcím, které vám usnadní život profesionálního řidiče.

  • Předpověď počasí, dopravní situace, ceny paliva a další informace na navigaci spárované s aplikací dēzl App v telefonu.
  • Přijímejte textové zprávy a upozornění na spárovaných zařízeních, aniž byste museli mít telefon u sebe.
  • Aktuálně dostupná parkovací místa z databáze Truck Parking Europe na GPS navigaci spárované s aplikací dēzl App v telefonu.
  • Doporučená cvičení, která můžete po spárování s kompatibilními hodinkami dēzl Edition využít při standardních přestávkách.

DOPRAVA, POČASÍ A CENY PALIVA
Spárujte aplikaci dēzl App s kompatibilní satelitní navigace a získejte přístup k informacím o dopravě, počasí a cenách pohonných hmot v reálném čase. Navíc získáte přístup k dopravním kamerám photoLive (pokud jsou k dispozici). 

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním smartphonem a aplikací dēzl App uvidíte přímo na obrazovce GPS navigace nebo hodinek textové zprávy a další oznámení z telefonu.

TRUCK PARKING EUROPE
Spárujte aplikaci dēzl App s kompatibilní navigací a získejte přístup k aktuálním informacím o parkování z databáze Truck Parking Europe, které vám pomohou najít ideální místo k zastavení.

NÁVODY KE CVIČENÍ
Spárujte aplikaci dēzl App s kompatibilními hodinkami Garmin a získejte přístup k doporučeným cvičením určeným speciálně pro řidiče kamionů, které můžete využít během standardních přestávek.

1 Aplikace dēzl App musí být spuštěná na kompatibilním telefonu uživatele vybaveném GPS a technologií Bluetooth; vyžaduje aktivní mobilní připojení. Podrobnosti o kompatibilitě najdete na webových stránkách Garmin.com.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení