Garmin Vívomove Sport: i chytré hodinky mohou být elegantní

Garmin letos představil celou řadu novinek. Dalším "novým" kouskem je model Garmin Vivomove Sport v krásných pastelových barvách. Hybridní chytré hodinky s klasickými ručičkami a důmyslně skrytým dotykovým displejem přináší elegantní vzhled a řadu praktických chytrých, zdravotních a fitness funkcí. Hodinky Vivoactive Sport se vzhledově hodí nejen sportovnímu oblečení, ale budete je nosit i k šatům. 

productfan-36d3b933-b0f1-4c8d-a426-375034fe9cbe

Hodinky Vivoactive jsou výjimečné díky svému vzhledu, kde číselník má klasické ručky, na které jsme zvyklí u tradičních hodinek. Ale mají skrytý i dotykový displej a pod ručkami se zobrazují důležité informace o vašich aktivitách i zdraví. Hodinky vívomove Sport jsou k dispozici v několika barevných variantách. Krásné pastelové barvy jsou v reálu krásnější než na fotkách. :) Hodinky mají silikonový řemínek s možností snadné výměny, kompatibilní s 20mm řemínky Quick Release. Průměr pouzdra hodinek je 40 mm, takže skvěle sednou na každou velikost zápěstí. A voděodolnost hodinek je vhodná pro plavání, takže je nemusíte sundat z ruky když se sprchujete nebo jdete na bazén.

DailyWear-d-f71b421c-ba3a-4d59-a7d3-84243f75c2a2

Hodinkám nechybí funkce, které sledují váš životní styl. Funkce Body battery sleduje a vyhodnocuje vyvážení zátěže a regenerace během celého dne. S touto funkcí souvisí i sledování spánku. Funkce Stress Score dokáže pomocí měření a vyhodnocení variability srdečního tepu určit aktuální míru zatížení organizmu. Funkce poskytuje zajímavá data o regeneraci po tréninku, zdravotním stavu a dalších reakcích organizmu. Dechová cvičení v hodinkách vám pomohou si odpočinout ve stressové situaci nebo se připravit na soustředěnou činnost. Hodinky vívomove Sport zaznamenávají při aktivitách vaše kroky, spálené kalorie, minuty intenzivní aktivity a další činnosti.

Jako nevýhodu těchto hodinek vidíme to, že hodinky nemají možnost platit hodinkami (garmin pay). A nemají GPS, takže když chcete dosáhnout zaznamenání trasy během chůze či běhu je potřeba připojit telefon.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení