Hamilton Khaki Field Titanium Far Cry

To že hodinky značky Hamilton často potkáváme ve filmech není nic nového, ale tentokrát si tyto hodinky "zahrály" i ve hře Far Cry 6. Podíváme se nejen na hru, ale hlavně na hodinky

Hra Far Cry 6 vyšla 7. října a k této příležitosti byly představeny i hodinky Hamilton. Hra, střílečka, z pohledu první osoby a jak již název vypovídá jedná se o šesté pokračování této herní série. Celá hra se odehrává na vymyšleném ostrově, který je inspirován Kubou. Postava, jejichž příběh ve hře prožíváte vyrůstá v srdce Yara a zažívá brutalitu vládce. Hlavní postava se přidává do skupiny partyzánských bojovníků, kteří se snaží osvobodit zemi od Antonova velení. Pomůžete k vítězství revoluce?

hamilton-khaki-field-far-cry_860

Hodinky Hamilton Khaki Field Titanium Far Cry 6 nevypadají nijak extra v porovnání se svými předchůdci, ale pár detailů tam je. Pouzdro hodinek je vyrobeno z titanu o průměru 42 mm. Pouzdro je hladké a lehce zkosené bez původního gravírování. Hodinky pohání automatický strojek H-10 s rezervou chodu 80 hodin. Černý číselník je kryt safírovým sklíčkem a na číselníku nás zaujme stylizovaná číslice 6 a výrazná červená vteřinovka. Hodinky mají speciální krabičku, ve které najdeme ještě jeden náhradní kožený řemínek a kožené pouzdro na hodinky. Hlavní výjimečnost hodinek je, že jsou vyrobeny v počtu 1983 kusů a není ještě známo, zda se k nám dostanou. 

 hamilton-khaki-field-titanium-h70645533-far-cry-6-limited-edition-1983pcs-nahradni-reminek-215869-265001_860

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení