Kaleidoskop barev od Longines

Longines představuje monochromatické verze svých dvou nejoblíbenějších řad - LONGINES DOLCEVITA a LA GRANDE CLASSIQUE DE LONGINES. Nové hodinky v těchto kolekcích jsou odvážné a zároveň hravé, ale srdcem tohoto příběhu je barva. Každá reference je vyjádřením stylu, ať už v karmínově červené, jarní zelené, klasické černé, pálené oranžové nebo kobaltově modré. Hodinky jsou prezentovány na řemíncích sladěných s barvou číselníku a efekt je strhující. Je možné říci, že tyto nové hodinky nabízejí obzvláště stylový obrat slavného sloganu Longines: „Elegance je postoj.“

longinescolor

Longines DolceVita a La Grande Classique de Longines si získaly vášnivé příznivce po celém světě a fanoušci těchto hodinek se mohou těšit na speciální nové modely. Longines oznámil vydání monochromatických verzí obou kolekcí v pěti různých barvách, které umožňují nositelům vyjádřit se pomocí hodinek, přičemž modely dokonale odrážejí jejich náladu a doplňují jejich šatník.

Karmínově červený odstín upoutá všechny pohledy v místnosti. Jarní zelená odhalí vášeň pro svět přírody. Klasická černá dá jasně najevo, že jste současně stylová i tradiční. Pálená oranžová – aktuální a nadčasová zároveň – odráží vřelost a přívětivost. A nakonec kobaltově modrá, barva oslavující vnitřní harmonii. Seznamte se s nejnovějšími přírůstky do dvou nejslavnějších rodin Longines.

L5.512.4.60.2

Od svého uvedení na trh v roce 1997 šíří Longines DolceVita poselství značky o současné eleganci po celém světě. Nové jednobarevné hodinky Longines DolceVita barevně umocňují vroucí ódu na něžný způsob života, který odjakživa charakterizoval tuto oblíbenou řadu. Rozměry obdélníkových pouzder nových hodinek Longines DolceVita – 23,30 mm x 37,00 mm – nabízejí excelentní pohodlí při nošení. Vyznačují se malým vteřinovým displejem a jejich rhodiovaný okraj dává vyniknout výrazné barvě každého číselníku.

Se svým nadčasovým designem se La Grande Classique de Longines etablovala jako jedna z nejikoničtějších kolekcí Longines. Nové monochromatické hodinky La Grande Classique de Longines jsou stylové, svěží a obohacují klasickou eleganci této řady. Nenápadné proporce hodinek o průměru 29 mm oslňují barevnými leštěnými lakovanými číselníky, které obklopuje nápadná luneta osázená 44 diamanty Top Wesselton.

Hodinkové řady La Grande Classique de Longines a Longines DolceVita představují dvě důležité části hrdého dědictví Longines. Pět nových monochromatických modelů v každé kolekci dodá koření, vitalitu a samozřejmě ten správný elegantní postoj a přispěje k trvalému globálnímu příběhu značky Longines.

L4.523.0.92.2

Longines La Grande Classique de Longines L4.523.0.91.2
Longines La Grande Classique de Longines L4.523.0.60.2
Longines La Grande Classique de Longines L4.523.0.92.2
Longines La Grande Classique de Longines L4.523.0.50.2
Longines La Grande Classique de Longines L4.523.0.90.2

Longines DolceVita L5.512.4.91.2
Longines DolceVita L5.512.4.50.2
Longines DolceVita L5.512.4.60.2
Longines DolceVita L5.512.4.90.2
Longines DolceVita L5.512.4.92.2