Longines Master Collection nabízí Měsíc na dlani

Elegance, síla osobnosti a čistota jsou opěrné pilíře kolekce Longines Master, která cílí na zákaznice, jež nade vše milují výjimečnost. Kolekce jim nabízí široký výběr hodinek s automatickým nátahem: hodiny, minuty a vteřiny doplňuje datumovka, chronograf, rezerva chodu, retrográdní nebo roční kalendář.

Zobrazení měsíčních fází, které Longines uvedl před dvěma lety na pánských modelech, naznačuje cestu, kterou se budou ubírat hodinky v roce 2021. Vtěsnat tak složitý mechanismus do pouze 34mm pouzdra bylo velkou výzvou, ale Longines se povedlo dokonale splnit požadavky dámského publika, které ocenilo technickou stránku věci, ale zároveň se přirozeně přiklání k elegantnímu zevnějšku. Díky široké nabídce řemínků a číselníků kolekce Longines Master naplňuje všechny ženské touhy.

MASTER_COLLECTION_MOONPHASE_LADY_PHOTO_FAMILLE_FULL2

Když se čistě ženská elegance setká s hodinářským světem plným doplňujících funkcí, dochází k jedinečné alchymii. V rámci ní se vytváří cyklická energie se stálým zdrojem inspirace pro designéry i hodináře. Ti pod okřídlenými přesýpacími hodinami značky toužili rozšířit kolekci Longines Master o model, jenž je jak ženský, tak i technicky bohatě vybavený.

Pouzdro o průměru 34 mm teď přichází s výběrem rozličných barevných řemínků (v červeném, modrém a tmavošedém provedení), přičemž alternativou je ocelový tah navržený tak, aby zápěstí obepínal pohodlně a elegantně. Může se zdát, že elegance značí naprostou jednoduchost… jenže tento model skrývá i zobrazení fází měsíce a datumovku na šesté hodině. Funkce jsou přidány se vší delikátností, která vyžadovala pečlivou práci, aby všechny proporce pouzdra zůstaly v absolutní harmonii.

Přes safírové sklo možno pozorovat exkluzivní automatický kalibr L899.5 vybavený silikonovým vláskem, který je lehký, trvanlivý, nerezový a odolný vůči magnetickým polím i teplotní roztažnosti. Hodinky poháněné takovým strojkem přicházejí s pětiletou zárukou, která je dokladem jejich spolehlivosti.
Perleťový číselník něžně soupeří s diamantovými hodinovými indexy o pozornost, přičemž je k dispozici také v modré variantě a puristé ocení teď už klasický a nezaměnitelný stříbrný vzor „ječmenného zrna“, který se stal emblémem kolekce Longines Master.

Tyto nové hodinky aspirují na to, aby zdobily zápěstí žen se silnou vůlí a osobností. To, že jsou schopné nabídnout Měsíc na dlani svým nositelkám, je opravdové privilegium a vyžaduje se u toho srdce plné výjimečné technologie, jež tepe v rytmu elegance, ženskosti a ve shodě s nejčistší hodinářskou tradicí.