Nejnovější ambasador Longines: charismatický britský herec Regé-Jean Page

Švýcarský výrobce hodinek Longines oznámil, že herec Regé-Jean Page se stal součástí značky jako nejnovější Ambasador Elegance. Těžko si představit vhodnějšího kandidáta na tuto pozici. Page oplývá nenuceným smyslem pro styl a elegancí, která přesahuje hranice i generace.

Regé-Jean Page si za svůj herecký výkon jako vévoda z Hastingsu v mimořádně úspěšném dobovém seriálu Bridgerton vysloužil nominaci na Emmy i obdiv publika po celém světě. Ztvárnění vévody z něj udělalo jednoho z nejobdivovanějších světových umělců a sklidil světovou chválu za tuto roli, přičemž obdržel kromě jiných ještě individuální nominace na ceny Emmy a Screen Actors Guild Awards a obdržel ocenění pro Výjimečného herce na NAACP Image Awards.

Longines_page

Když britského herce uvedli jako Ambasadora Elegance Longines, generální ředitel značky Matthias Breschan neskrýval nadšení: „Herec s takovým talentem, vyrovnaností a prezentací, jako Regé-Jean, se objeví jenom párkrát v rámci jedné generace. Už teď dosáhl hodně, ale je jasné, že je jenom na začátku toho, z čeho se vyvine nepochybně velkolepá kariéra. Je správné poznamenat, že Regé-Jean nanovo definuje eleganci a všichni v Longines jsme nadšeni z toho, že ho můžeme uvítat v naší rodině.“

René-Jean Page se ze spolupráce také těší. Svůj entuziasmus pro Longines popsal následovně: „Ve skutečnosti je to jednoduché. Longines dělá nádherné hodinky. Je na tom něco speciálního, když je někdo schopný pracovat s věcmi, které do světa přináší krásu.“

Aktuální projekty Regé-Jeana Pagea momentálně zahrnují hlavní roli v akčním filmu Dračí doupě (Dungeons and Dragons) ze studia Paramount Pictures a nedávno dokončil natáčení filmu Šedivý muž (The Gray Man) v režii bratrů Joea a Anthonyho Russoů pro Netflix. V rámci dalšího projektu bude kromě hlavní role i výkonným producentem a jedná se o novou, reinterpretovanou verzi thrilleru Svatý (The Saint) pro Paramount Pictures.

Regé-Jean Page zazářil také v seriálu z právnického prostředí Pro lidi (For the People) v roce 2018 pod taktovkou producentky Shondy Rhimesové. V roce 2016 se vryl do paměti světového publika jako Chicken George v seriálu Kořeny (Roots), který obdržel nominaci na Emmy. Pokud jde o film, nedávno jste ho mohli zahlédnout v romanci z jazzové éry s názvem Sylviina láska (Sylvie´s Love), která vznikla v Amazon Studios a rovněž byla nominována na cenu Emmy.

Longinespage

Také magazín TIME vzdal Regé-Jeanovi Pageovi úctu tím, že ho zahrnul do svého seznamu „100 následujících“ (100 Next), což je roční soupis mužů a žen, kteří už teď formují budoucnost své profese a definují další generaci vůdčích osobností.

Dlouhé roky Longines proklamoval – a je to víc než pouhé motto – „Elegance je životní postoj.“ Považuje se Regé-Jean Page za elegantního? Usměje se a říká: „To je otázka, na kterou těžko odpovědět! Myslím, že jsem schopný elegance a rád bych se považoval za její standard, což znamená vystupovat s určitým vědomím. Část z toho tvoří i štědrost a způsob života, který pomáhá dalším lidem. Pokud tohle děláme, můžeme vnést více krásy do světa.“

Longines nemůže nic než souhlasit a s hrdostí vítá Regé-Jeana Pagea do rodiny svých Ambasadorů Elegance.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení