Nový ambasador Tissotu: basketbalista Damian Lillard

Tissot od roku 2015 patří k oficiálnímu časoměřiči NBA. A nově s hrdostí oznámil spolupráci s basketbalistou Damianem Lillardem, který se stál dalším členem ambasador rodiny.

Damian Lillard je 31 letý americký basketbalista, který hraje za tým NBA Portland Trail Blazers. V roce 2013 byl zvolen nejlepším nováčkem NBA a v následujících šesti ročnících byl 5x vybrán do NBA All-Star. Lillard se proslavil především svou schopností využít zápas do posledního okamžiku. V těchto okamžicích při zápasech ukazuje na zápěstí a signalizuje "Dame Time".

A jak vidí spolupráci přímo sám Damian Lillard “I am excited to be a Tissot ambassador and welcome the authentic brand as the exclusive partner of Dame Time! I’m proud to be aligned with a partner that embodies the spirit of Dame Time on and off the court,” A watch is one of my essentials,” explains Lillard. “I like attractive, accessible watches that adapt to every style. That’s why I love Tissot. I can wear a Tissot to the gym, while traveling from one city to another, or to go out for the evening. These watches offer a distinctive look and flawless Swiss-made quality."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení