Tissot

385 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Značka Tissot

Švýcarská dokonalost ruku v ruce s finanční dostupností.  Vítejte ve světě ikonické značky hodinek Tissot. Materiály té nejvyšší kvality, špičkové strojky a design, ve kterém si každý najde svůj styl.

Tissot sází na propracovanost a tradici, která sahá až do roku 1853, kdy společnost odstartovala masovou výrobu kapesních hodinek. Značku založil Charles-Félicien Tissot v městečku Le Locle a v současnosti se řadí mezi největší švýcarské výrobce v horologickém průmyslu. Manufakturu, kterou spolu otec a syn Tissotové roku 1853 založili, sídlí na stejném místě dodnes.

Tissot v roce 1853 představil první masově vyráběné kapesní hodinky. Další úspěch přišel ziskem dvou zlatých medailí v Ženevě roku 1896 a vítězstvím v soutěži Grand Prix hodinářského průmyslu v Paříži v roce 1900. Pouhé čtyři roky na to, vyrobila firma slavné hodinky pro důstojníka carské ruské gardy. V roce 1917 představila firma Tissot první náramkové hodinky pod názvem Princ, které měly revoluční design zakřiveného pouzdra a indexy ve stylu Art Deco. V letech 1929 - 30 představila firma první antimagnetické hodinky, které byly odpovědí na rozšiřující se vliv nových technologií, které mohly negativně ovlivnit přesnost hodinek.

Tissot figuruje jako oficiální sponzor mnoha sportovních odvětví po celém světě. Za zmínku stojí např. Moto GP, lední hokej, basketbal, šerm a cyklistika.

V modelových řadách najdete robustní sportovní hodinky, decentní eleganci i jemné dámské modely osázené brilianty. Pro opravdové fanoušky pak řadu modelů z limitovaných edicí. Pokud preferujete přesnost, dlouhou životnost a finančně dostupnou švýcarskou kvalitu, hodinky Tissot pro vás budou ty pravé.