Sleva 10 % pro IZS a válečné veterány

Velice si vážíme práce, kterou pro nás vykonávají IZS v této nelehké době. Proto jsme si pro ně připravili slevu 10 % na celý sortiment hodinek, šperků a módních doplňků.

Jak se prokázat, abyste slevu pro integrovaný záchranný systém získali?

Hasič – služební průkaz Hasičského záchranného sboru České republiky s fotografií.
Policista ČR – služební průkaz zaměstnance Policie České republiky, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.
Strážník městské policie – průkaz zaměstnance městské policie, který vykonává povolání strážníka, s fotografií a identifikačním číslem.
Záchranář – písemné potvrzení o zaměstnání ve zdravotní záchranné službě s razítkem a podpisem zaměstnavatele. Osobní údaje z potvrzení budou kontrolovány s občanským průkazem.
Příslušník vězeňské služby – služební průkaz zaměstnance, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.
Vodní záchranná služba a horská služba – služební průkaz zaměstnance s fotografií.
Válečný veterán - průkazu válečného veterána

Jak uplatnit slevu?

V prvním kroku nákupního košíku zaškrtněte "Mám dárkový poukaz". Poté napište kód IZS10, dejte použít a následně vidíte cenu po uplatnění slevy. Po odeslání objednávky je potřeba se prokázat výše uvedeným dokladem. Fotografii dokladu zašlete do mailu. V případě osobního odběru se prokážete na místě. V případě neprokázání vám nebude sleva uznána.

Výše a platnost slevy

Po uplatnění kódu IZS10 získáte slevu 10 % na celý sortiment na e-shopu, kromě již zlevněného zboží. Slevu lze uplatnit do 31.7.2021.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení