TAG Heuer Formula 1: vzdává hold Ayrtonu Sennovi

Letos si opět nenechal TAG Heuer ujít příležitost a představil novou speciální edici TAG Heuer Formula 1. Tato speciální edice vzdává hold brazilskému automobilovému závodníkovi Ayrtonu Sennovi.

SENNA-F1-QUARTZ-EDITION---CAZ101AJaaee

V roce 1991 získal Ayrton Senna šesté vítezství v sezóně Grand Prix Austrálie a vyhrál Mistrovství světa Formule 1. Mistrem světa se stal celkem tři krát. Od roku 1988 je Ayrton Senna ambsadorem značky TAG Heuer. Hodinkami TAG Heuer Formula 1 vzdávají pravidelně hold tomuto skvělému jezdci.

SENNA-F1-QUARTZ-EDITION---CAZ101AJ

Pojďme si představit hodinky TAG Heuer Formula 1 Senna CAZ101AJ.FC6487. Při prvním pohledu na hodinky vás zaujme černá barva se žlutými detaily. Žlutá barva se inspirovala z helmy Ayrtona Senny. Žluté dvojité S a nápis Senna jsou viditelné na číselníku hodinek a i na tachymetrické lunetě na pozici 12 hodiny. Na antracitovém číselníku jsou k dispozici stopky a na čtvrté pozici ukazatel data. Pouzdro hodinek je ocelové s DLC úpravou. Luneta hodinek je keramická. Číslo 400 na lunetě znázorňuje rychlost 400 km/hod, které nebylo nikdy dosaženo ve Formuli 1. Ručky a indexy jsou potaženy vrstvou Super-LumiNova pro lepší čitelnost ve zhoršených podmínkách. Hodinky mají bateriový pohon, safírové sklíčko a voděodolnost je 20 bar. Velikost pouzdra je střední, 43 mm, takže skvěle pasuje na jakoukoliv ruku. Na ocelovém víčku je vyryta helma brazilského jezdce spolu s rytinou slov "SENNA SPECIAL EDITION".

SENNA-F1-QUARTZ-EDITION---CAZ101AJaaa

Pozornost si zaslouží černý kožený řemínek se žlutým prošíváním. Řemínek je embosovaný a odkazuje na náramek, které nosil Senna na svých hodinkách. Tento design řemínku je výrazný a jedinečný, neunikne proto jedinému pohledu.

SENNA-F1-QUARTZ-EDITION---CAZ101AJdddddddd

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení