TAG Heuer Formula 1

99 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pro vítěze nejen na trati

Nechcete se jen účastnit. Chcete vyhrát. Touha po vítězství vám koluje v žilách. TAG Heuer vstupuje do světa Formule 1 v roce 1966 a později se stává oficiální časomírou stáje Scuderia Ferrari a McLaren. Nechte tyto výrazné ikonické modely promluvit za vás. Řada TAG Heuer Formula 1 symbolizuje dynamiku, perfektní přesnost a odhodlání zvítězit. Modely jsou jednoduché, hravé a přesto se skvěle hodí ke každé příležitosti. Splní nároky profesionálů, na závodním okruhu i všude tam, kde na tom záleží.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky TAG Heuer. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky TAG Heuer Formula 1 dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.